KONST / Litografier / Färglitografi 13714399
nr 1371 4399
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 135/350. Motivet: 26x33 cm
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:44:45
4/1 12:15:00
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström